Сьогодні 23 червня 2026 р.

Новини з лазарету «Динамо»: COVID-19 підтверджений у трьох гравців

Медичний департамент «Динамо» надав інформацію щодо проблем у команді з COVID-19 та травмованими гравцями:

– центральний захисник Денис Попов продовжує реабілітацію після травми коліна та на кілька днів вирушив до Бельгії, де проходить курс відновлення;

– три гравці команди – Олександр Караваєв, Ілля Забарний та Ілля Шкурін – не прибули на збір, оскільки їх останні тести на коронавірус COVID-19 дали позитивний результат;

– форвард «Динамо» Артем Бєсєдін продовжує відновлювальний процес і поки що працює за індивідуальною програмою;

– вінгер команди Карлос де Пена переніс COVID-19 під час відпустки на батьківщині та також працює за індивідуальною програмою над відновленням фізичних кондицій.

17 січня 2022 22:24







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

LIVE! 18.00. Динамо – Жиліна (Словаччина). Товариський матч

 

24 червня 2026 09:00

Збірники в роботі. Список гравців Динамо на зборах поповнився

 

21 червня 2026 17:10

ТМ. Динамо – Славія (Прага). Огляд матчу

 

20 червня 2026 18:00