Сьогодні 22 червня 2026 р.

Надєїн: «Потрібно використати шанс і провести чемпіонат в Україні»

Президент рівненського «Вереса» Іван Надєїн висловився про ідею проведення наступного чемпіонату України в умовах воєнного стану.

«Я думаю, що треба використати шанс і провести чемпіонат в Україні. Якщо це можливо з безпекової сторони, якщо відповідні компетентні органи дадуть можливість, то цей шанс треба використати.

Якщо не буде можливості, то треба все одно розглянути варіант, як зіграти короткий чемпіонат тоді вже за кордоном, наприклад навесні, вже наступного року, можливо, якось ситуація проясниться. Але якесь рішення має бути, бо без рішення складно всім, і ми це прекрасно розуміємо. Що робити футболістам, іти тоді в армію, що робити далі» – сказав Надєїн.

30 травня 2022 16:46







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Збірники в роботі. Список гравців Динамо на зборах поповнився

 

21 червня 2026 17:10

ТМ. Динамо – Славія (Прага). Огляд матчу

 

20 червня 2026 18:00

Кендзьора повертається до «Динамо»

 

19 червня 2026 17:38