Сьогодні 28 червня 2026 р.

ФФУ/УАФ дисквалифицировала Вербича c Гришко на два матча и оштрафовала… УПЛ

Контрольно-дисциплінарний комітет ФФУ/УАФ визначив покарання для деяких клубів та гравців.

Футболіст ФК «Динамо» (Київ) Беньямін Вербич та гравець ФК «Олімпік» (Донецьк) Дмитро Гришко відсторонені на два матчі кожний за вилучення в поєдинку 5-го туру Прем’єр-ліги між цими командами.

Футбольні клуби «Динамо» (Київ) та «Шахтар» (Донецьк) зобов’язані внести обов’язковий грошовий внесок у розмірі 200 тис. грн кожний за неналежну поведінку вболівальників на матчі за Суперкубок України між цими командами. Українську Прем’єр-лігу оштрафовано на 100 тис. грн за неналежну організацію цього поєдинку.

29 серпня 2019 16:29







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

LIVE! 18.00. Динамо – Рапід (Бухарест, Румунія). Товариський матч

 

02 липня 2026 10:00

LIVE! 18.00. Динамо – Вєчиста (Польща). Товариський матч

 

28 червня 2026 10:20

Чергове тренування Динамо на австрійських зборах

 

27 червня 2026 15:00