Сьогодні 22 червня 2026 р.

«Олександрія» продовжила контракт з півзахисником

«Олександрія» продовжила контракт з півзахисником Юрієм Копиною. Нова угода розрахована до травня 2023 року.

26-річний Копина став гравцем «Олександрії» минулого літа. У складі жовто-чорних він провів дев’ять матчів у всіх турнірах та забив один м’яч.

Раніше «Олександрія» продовжила контракти з півзахисником Сергієм Рибалкою та нападником Олегом Кожушком, а також викупила у «Металіста» захисника Андрія Цурікова.

Залишили клуб у червні захисник Тимур Стецьков та форвард Денис Устименко.

24 червня 2022 21:17







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Збірники в роботі. Список гравців Динамо на зборах поповнився

 

21 червня 2026 17:10

ТМ. Динамо – Славія (Прага). Огляд матчу

 

20 червня 2026 18:00

Кендзьора повертається до «Динамо»

 

19 червня 2026 17:38