Сьогодні 22 червня 2026 р.

Форвард «Дніпра-1» залишиться у Польщі ще на сезон

Форвард «Дніпра-1» Марк Гуаль продовжить виступи у польському клубі «Ягеллонія». Там він проведе сезон 2022/23 на правах оренди.

Нагадаємо, що у лавах «Ягеллонії» Гуаль також на орендних умовах перебував останні декілька місяців. За цей час він провів 7 матчів та забив 3 голи. «Ягеллонія» посіла 12 місце серед 18-ти команд Екстракляси.

Іспанець лише взимку перебрався до «Дніпра-1», уклавши контракт на 2,5 роки та провівши збори. Через війну він ще не дебютував за клуб із Дніпра.

28 червня 2022 21:55







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Збірники в роботі. Список гравців Динамо на зборах поповнився

 

21 червня 2026 17:10

ТМ. Динамо – Славія (Прага). Огляд матчу

 

20 червня 2026 18:00

Кендзьора повертається до «Динамо»

 

19 червня 2026 17:38