Сьогодні 22 червня 2026 р.

Фомін і Поступаленко продовжать роботу в «Металісті»

Руслан Фомін та Антон Поступаленко продовжать роботу в ФК «Металіст» (Харків), інформує офіційний сайт «жовто-синіх» з посиланням на слова віцепрезидента клубу Євгена Краснікова.

Зазначається, що Руслан Фомін увійде до тренерського штабу «Металіста», а Антон Поступаленко працюватиме у селекційній службі харківського клубу.

Нагадаємо, «Металіст» готується до нового сезону в Туреччині. В крайньому спарингу харків’яни обіграли турецький «Антальяспор» з рахунком 1:0.

9 липня 2022 22:19







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Збірники в роботі. Список гравців Динамо на зборах поповнився

 

21 червня 2026 17:10

ТМ. Динамо – Славія (Прага). Огляд матчу

 

20 червня 2026 18:00

Кендзьора повертається до «Динамо»

 

19 червня 2026 17:38