Сьогодні 28 червня 2026 р.

Алібеков: «В останній рік граю і центрального захисника і опорника»

Гравець «Динамо» Ахмед Алібеков поділився враженнями від матчу з ФК «Львів» (2:1).

– В останній рік граю і центрального захисника і опорника. Тому позиція центрального захисника – не нова для мене. Збори провів у цьому амплуа.

– Микита Бурда багато підказував вам, і з Кендзьорою були дискусії...
– Це робочий процес. Всі один одному підказують. У всіх в колективі хороші взаємини. Дуже хороший клімат в команді. Тому на поле не помічав ніяких негативних моментів.

– Ще в першому таймі був замінений Сідклей. Що сталося?
– Це питання до тренерів. Я не оцінюю, хто як грав. Можливо, тренерам щось не сподобалося, їм видніше. Головне, що виграли. Хороша гра вийшла.

– «Львів» чимось здивував?
– Вони непогано контратакували. В принципі, як зазвичай. Всі ігри зі «Львовом» були важкі. Ми знали, як вони грають.

– В голові не було поразки 0:1 в Києві?
– За команду, звичайно, переживав. Але в тому матчі я не грав. Хотілося вийти і допомогти команді.

– Як себе почуваєш після ігор за основу і дубль проти «Арсеналу-Київ»?
– Важкувато, звичайно. Але не скажу, що в молодіжній першості була важка гра, тому нормально.

27 травня 2019 13:54







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

LIVE! 18.00. Динамо – Рапід (Бухарест, Румунія). Товариський матч

 

02 липня 2026 10:00

ТМ. Динамо – Вєчиста (Польща). Огляд матчу

 

28 червня 2026 18:20

Чергове тренування Динамо на австрійських зборах

 

27 червня 2026 15:00