Сьогодні 22 червня 2026 р.

Вантух продовжить виступати на правах оренди у СК «Дніпро-1»

ФК «Динамо» Київ і СК «Дніпро-1» досягли домовленості про продовження оренди лівого захисника Романа Вантуха на один рік.

Нагадаємо, що динамівський оборонець перейшов на правах оренди до «Дніпра-1» на початку поточного року, проте не встиг взяти участь в офіційних матчах за дніпрян через повномасштабне вторгнення Росії та дострокове завершення чемпіонату УПЛ.

23-річний Вантух народився у Львові та є вихованцем місцевої ДЮСШ «Львів». З 2016 по 2019 рік виступав за молодіжні команди київського «Динамо». Згодом на правах оренди грав за донецький «Олімпік», «Олександрію» і одеський «Чорноморець».

1 липня 2022 16:05







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Збірники в роботі. Список гравців Динамо на зборах поповнився

 

21 червня 2026 17:10

ТМ. Динамо – Славія (Прага). Огляд матчу

 

20 червня 2026 18:00

Кендзьора повертається до «Динамо»

 

19 червня 2026 17:38