Сьогодні 18 вересня 2025 р.

Монзуль – головний арбітр матчу між «Інгульцем» та «Динамо»

На поєдинку перенесеного 1-го туру Прем’єр-ліги між «Інгульцем» із Петрового, що на Кіровоградщині, та київським «Динамо» працюватиме бригада арбітрів на чолі з харків’янкою Катериною Монзуль.

41-річна арбітриня доволі часто призначається на поєдинки за участю «біло-синіх», у нинішньому сезоні вже відпрацювавши на матчі з «Шахтарем» (1:3), в якому показала сім попереджень (5 «гірникам» та 2 динамівцям) і вилучила з поля Іллю Забарного за позбавлення суперника очевидної гольової можливості.

Загалом же в нинішньому сезоні Монзуль працювала на семи поєдинках, у яких показала 27 попереджень (у середньому – майже чотири за гру), вилучила п’ятьох гравців із поля та призначила два пенальті.

Асистенти арбітра – Марина Стрілецька, Олександр Беркут (обидва – Суми)
Четвертий арбітр – Анастасія Романюк (Івано-Франківськ)
Спостерігач арбітражу – Леонід Ярмолинський (Київська область)

Нагадаємо, що матч «Інгулець» – «Динамо» відбудеться у четвер, 17 листопада, в Києві на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського, початок – о 13:00.

15 листопада 2022 15:45







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

УПЛ-2025/26. Огляд матчів 5-го туру

 

15 вересня 2025 13:00

Україна, 5-й тур. Карпати – Полтава. Огляд матчу

 

14 вересня 2025 20:25

Україна, 5-й тур. Зоря – Колос. Огляд матчу

 

14 вересня 2025 18:40