Сьогодні 22 червня 2026 р.

«Динамо» оприлюднило деталі переходу Вітіньо в «Атлетіко Паранаенсе»

Атакувальний півзахисник київського «Динамо» Вітіньо, скориставшись спеціальним рішенням ФІФА щодо легіонерів у чемпіонаті України, повернувся до «Атлетико Паранаенсе».

Як повідомляє офіційний сайт київського клубу, бразилець виступатиме за «Атлетико Паранаенсе» на правах оренди, розрахованої до 30 червня 2022 року. При цьому з 1 липня контракт Вітіньо з «Динамо» буде поновлено.

Нагадаємо, саме з «Атлетико Паранаенсе» Вітіньо перейшов до «Динамо» у серпні 2021 року, провівши з того часу 13 матчів у складі «біло-синіх» і відзначившись трьома голами.

 «Динамо» бажає Вітіньо успішного виступу на батьківщині!

2 квітня 2022 16:18







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

LIVE! 18.00. Динамо – Жиліна (Словаччина). Товариський матч

 

24 червня 2026 09:00

Збірники в роботі. Список гравців Динамо на зборах поповнився

 

21 червня 2026 17:10

ТМ. Динамо – Славія (Прага). Огляд матчу

 

20 червня 2026 18:00