Сьогодні 30 липня 2025 р.

Бабич: «Трошки не встиг з заміною, щоб перебудуватися та освіжити гру»

Головний тренер «Чорноморця» Олександр Бабич прокоментував поразку від «Зорі» (0:1) у 2-му турі УПЛ.

– Я хлопцям своїм подякував у роздягальні. Ми розуміли, що ми 1-й тур грали проти бронзового призера, зараз грали проти дуже міцного суперника, який має і глибину складу, і провів гарні збори за кордоном.

Ми розуміли, що кваліфікація футболістів у них на рівні. Може, трошки ми не встигли з заміною в 2-му таймі. Вже планували випустити Габелка, щоб трошки перебудуватися та освіжити гру якраз в атаці.

Що сподобалося – хлопці виконували те, про що ми домовлялися, потім перебудувалися. Не вистачило, може, впевненості в завершальній фазі.

Але це нормально для молодих футболістів, які роблять перший крок у великому футболі, важкому футболі. Звичайно, що ми у стані будівництва команди, і ці помилки, звичайно, будуть.

– У старті вийшов новачок команди Кисіль. Як оцінюєте його дебют?
– Я оцінюю добре. Агресивний футболіст, достатньо швидкісно-силовий. Відпрацював і відіграв дуже непогано, кроси робив. Я вважаю, що позитивно він вийшов, допоміг нам.

Звичайно, що по руху, по нашим взаємодіям не вистачило часу відпрацювати  ті чи інші перебудови в атаці. Але в плані захисту відпрацював він добре.

– Наприкінці 2-го тайму було багато сутичок, суперечок. Чим була викликана така нервовість?
– Футбол – це емоції. Звичайно, зараз можна говорити щодо того, що грали ми в меншості, не грали в меншості. Я вважаю, що на цей час з нами легко не буде, і нам легко не буде.

Звичайно, хотілося б, щоб одні й ті ж епізоди обслуговувалися однаково. Були, скажімо так, емоційні питання якраз по однаковим епізодам, коли свистіли арбітри, а потім у сторону «Зорі» не свистіли в такій же ситуації.

Це футбол, це емоції. Арбітри теж, я так вважаю, вчаться і вчаться, може, на своїх помилках. Але нам від цього, звичайно, не легше.

10 серпня 2024 18:57







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

ТМ. Металіст 1925 – Боруссія М (Німеччина). Огляд матчу

 

22 липня 2025 22:30

Backstage. Фотосесія нової форми Динамо на сезон-2025/26

 

18 липня 2025 14:00

Більше ніж форма. Ігрові комплекти Динамо на сезон-2025/26

 

17 липня 2025 10:00