Сьогодні 27 травня 2026 р.

«Кривбас»: мінімальна перемога «фіолетових» у двосторонці

Криворізький «Кривбас» провів двосторонку, заповнюючи вимушену паузу в чемпіонаті УПЛ через матчі збірної України у Лізі Націй.

«Білі» та «фіолетові» зіграли у форматі два тайми по 35 хвилин. На 8-й хвилині пройшла флангова атака «фіолетових»: Задерака скинув мʼяча у центр карного майданчика, звідкіля Дебелко відкрив рахунок. Команди проводили гострі атаки, моменти виникали біля обох воріт, але надійно грали голкіпери: Сарнавський та Кліщук.

На початку другої половини спарингу активніше виглядали «фіолетові». Устименко, Кораблін і Шевченко мали забивати, але у завершенні зіграли не дуже вдало. Натомість, свої моменти були й у команди в білих маніжках: двічі мав забивати Хобленко, але повз ворота. «Кривбас» переходить у режим одноразових тренувань. Підготовка до матчу 5 туру УПЛ проти «Зорі» триває.

«Кривбас» (Кривий Ріг) (білі) - «Кривбас» (Кривий Ріг) (фіолетові) - 0:1
Гол:
Дебелко (8).


20 вересня 2022 12:58







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Найкращий бомбардир. Усі 13 голів Матвія Пономаренка в УПЛ сезону-2025/26

 

27 травня 2026 13:15

29-й тур УПЛ. Нікола Ріццолі аналізує рішення арбітрів

 

27 травня 2026 08:30

Голеадор Пономаренко, Піхальонок – найкращий асистент. Динамо закриває сезон перемогою

 

26 травня 2026 12:00