Сьогодні 22 червня 2026 р.

Кльоц: «Верес» не тренувався 4 місяці. Всім важко»

Півзахисник «Вереса» Дмитро Кльоц прокоментував нічию з юнацькою командою «Львова» (1:1).

«Перш за все – хочу висловити величезну подяку Збройним силам України, нашим захисникам. Щодо сьогоднішнього матчу – дуже радий повернутися на поле. Хоча й у товариському матчі. Пропустив дев“ять місяців і поки не можу сказати, що готовий на всі сто відсотків. Але поступово повертаюся до оптимальних кондицій.

Команда не тренувалася чотири місяці. Всім важко. Але така ситуація в усіх клубах. Потрібно тренуватися, працювати над собою і повертати ігрові кондиції. Результат сьогоднішньої гри - неважливий. Головне – набирати форму, награвати склад, звикати один до одного на футбольному полі», – сказав Кльоц.

Футболіст вийшов на поле вперше з жовтня минулого року, коли на тренуванні ушкодив хрестоподібну зв’язку коліна.

13 липня 2022 23:12







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Збірники в роботі. Список гравців Динамо на зборах поповнився

 

21 червня 2026 17:10

ТМ. Динамо – Славія (Прага). Огляд матчу

 

20 червня 2026 18:00

Кендзьора повертається до «Динамо»

 

19 червня 2026 17:38