Сьогодні 25 серпня 2026 р.

Путря: «Це дуже важливо – розпочати сезон з перемоги»

Півзахисник черкаського ЛНЗ Ілля Путря у коментарі після матчу поділився думками щодо перемоги над «Лівим Берегом» (1:0) у 1-му турі УПЛ сезону 2024/2025.

«Емоції від перемоги є позитивними. Така перемога на останній хвилині... Марк Ассінор молодець, як то кажуть, підстеріг і забив. Дуже важливо розпочати з перемоги.

Так, були відсутні Норенков і Каплієнко. Каплієнко отримав травму на розминці, але що вдієш – це футбол. Пасіч добре впорався з обов'язком закрити позицію лівого захисника. Усі молодці, усі працювали один за одного.

Як відреагували, що суперник по першому турі визначився лише за 4 дні до гри? Ми не готуємось під конкретного суперника. Ми готувалися як до звичайної офіційної зустрічі», – сказав Путря.

5 серпня 2024 10:17







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

3-й тур УПЛ. Нікола Ріццолі аналізує рішення арбітрів

 

22 серпня 2026 14:00

Динамо повернулося до роботи

 

21 серпня 2026 19:33

Ярмоленко: 700 з плюсом. Згадуємо велику карʼєру легенди

 

20 серпня 2026 18:00