Сьогодні 6 квітня 2026 р.

Ексхавбек «Карпат» перебуває на перегляді в «Інгульці»

У період жовтневого антракту в чемпіонаті у розташуванні «Інгульця» з Петрового з'явився вихованець кіровоградського футболу Максим Скороход.

Цей 19-річний півзахисник на старті сезону-2024/25 грав у львівських «Карпатах» U19, однак після трьох серпневих матчів за цю команду в її складі більше не грав.

За інформацією джерела, Скороход повернувся на рідну Кіровоградщину, де свого часу починав шлях у великий футбол у школі тамтешньої «Зірки», звідки в юнацькому віці переїхав до львівського УФК.

У складі «Інгульця» він узяв участь у нещодавньому контрольному матчі з «Чорноморцем» в Одесі, де команда Василя Кобіна здобула мінімальну перемогу 1:0. Автором єдиного голу в цьому спарингу і став Максим Скороход.

18 жовтня 2024 12:03







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Україна, 22-й тур. Полісся – Верес. Огляд матчу

 

05 квітня 2026 20:35

Україна, 22-й тур. Оболонь – Зоря. Огляд матчу

 

05 квітня 2026 18:45

Україна, 22-й тур. Шахтар – Рух. Огляд матчу

 

05 квітня 2026 18:30