Сьогодні 6 серпня 2025 р.

Дикий: «Стадіон у Рівному проходить процес атестації»

Рада оборони Рівненської області дозволила «Вересу» проводити домашні матчі на рідному «Авангарді». Але чи дозволять головні футбольні організації країни грати «червоно-чорним» удома, про це розповів виконавчий директор УПЛ Євген Дикий.

– На сьогодні стадіон у Рівному проходить процес атестації, – каже пан Дикий. – Гадаю, що найближчим часом від «Вереса» надійде запит в УАФ щодо включення арени в перелік стадіонів, які готові приймати матчі Прем'єр-ліги.

Зазначу, для проведення ігор УПЛ на будь-якому стадіоні потрібен дозвіл від місцевої військової адміністрації, повинні бути надані всі необхідні нормативні документи, лише після цього арена буде внесена в реєстр стадіонів Прем'єр-ліги.

У списку, приміром, можуть бути й Дніпро, й Харків, але без необхідних документів на проведення матчів ніхто не дозволить там грати. Безпека – понад усе.

На сьогодні перелік стадіонів, котрі готові для матчів найвищого рівня, складається з п'яти в Києві та Київській області («Олімпійський», «Динамо», «Оболонь», Баннікова та «Колос»), двох у Львові («Арена Львів» та «Україна») і ще одного як резервного («СКІФ»), по одному в Ужгороді («Авангард»), Минаї («Минай»), Тернополі (міський стадіон) та, вочевидь, у Рівному («Авангард»).

3 серпня 2022 13:00







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

УПЛ-2025/26. Огляд матчів 1-го туру

 

05 серпня 2025 15:30

Україна, 1-й тур. Металіст 1925 – Оболонь. Огляд матчу

 

04 серпня 2025 20:20

Україна, 1-й тур. Карпати – Полісся. Огляд матчу

 

03 серпня 2025 22:41