Сьогодні 28 червня 2026 р.

Косовский: «Ничто не предвещало беды»

Головний тренер полтавської «Ворскли» Віталій Косовський на післяматчевій прес-конференції прокоментував результат матчу 14-го туру чемпіонату.

– Які ваші враження від матчу?
– Коментувати важко щось, Ви самі розумієте, Ви бачили гру. Ніщо не віщувало біди. І ця груба помилка трохи надломила хід матчу, а ще подальші дії вилучення – це все впливає на гру. В меншості важко протидіяти будь-якому супернику.

– Два вилучення, пенальті, чи можна сказати, що проблеми з ігровою дисципліною?
– Я розумію, про що Ви говорите, так, ігрова дисципліна – це важливо, але все-таки більшою мірою повпливали емоції. Як я казав хлопцям, є такий вираз: «контролювати агресивність». І це справді потрібно робити. Контроль агресивності в кожному епізоді – кожний момент це передбачає.

10 листопада 2019 10:36







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Чергове тренування Динамо на австрійських зборах

 

27 червня 2026 15:00

Нова якість у захисті та функціональна готовність – як Костюк змінює гру Динамо

 

25 червня 2026 11:35

ТМ. Динамо – Жиліна (Словаччина). Огляд матчу

 

24 червня 2026 21:00