Сьогодні 7 квітня 2026 р.

Коллина провел встречу с арбитрами УПЛ

22-23 серпня у Києві пройшов семінар арбітрів та асистентів арбітра змагань Прем’єр-ліги.
 
Протягом двох днів офіційні особи матчу елітного українського дивізіону зустрічалися із Куратором системи арбітражу в професіональному футболі України П'єрлуїджі Колліною. Метою заходу був аналіз арбітражу стартових матчів чемпіонату Прем’єр-ліги сезону 2016/2017 років.
 
«Ви завжди повинні думати над тим, як покращити свій рівень». Це один з сигналів, який Куратор надіслав слухачам семінару. «Ви маєте розуміти, коли ви приймаєте вірне рішення, а коли припускаєтеся помилки» - сказав Колліна під час аналізу більш ніж 70 епізодів, що відбулися у минулих турах чемпіонату та стосувалися ігрових ситуацій з «поза грою», гри рукою, безрозсудних дій та командної роботи.
 
Окрім арбітрів та асистентів Прем’єр-ліги в роботі семінару також взяли участь декілька столичних арбітрів першої ліги. Окрім того, на навчальних сесіях були присутні Катерина Монзуль та Наталія Рачинська, які нещодавно повернулися з Олімпійських Ігор у Ріо.

undefined

undefined

undefined

23 серпня 2016 16:55







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Топ-10 голів Динамо у березні

 

06 квітня 2026 23:18

Україна, 22-й тур. Епіцентр – Кудрівка. Огляд матчу

 

06 квітня 2026 20:20

Україна, 22-й тур. Полісся – Верес. Огляд матчу

 

05 квітня 2026 20:35