Сьогодні 14 липня 2026 р.

«Ворскла» возвращается домой

Останній день чергового етапу тренувальних зборів – момент вельми відповідальний. Футболістам, в більшості з яких ще навіть не упаковані чемодани, потрібно зібрати всі сили в кулак, аби на хорошому рівні провести тренувальну роботу перед відльотом додому.

На початку заняття гравці «Ворскли» та весь тренерський склад вітали з 30-річним ювілеєм захисника Вадима Сапая, якому вручили пам'ятний подарунок. В програмі підготовки: пробіжка навколо поля, розминка на різні групи м'язів, гра в "квадратах" зі спеціальним завданням і удари по воротах.

Насамкінець тренерська промова Василя Сачка, де він подякував підопічним за сумлінно виконану роботу за час першого етапу турецьких навчально-тренувальних зборів.

Сьогодні ввечері ворскляни візьмуть курс на Київ, а 10-го лютого знову повернуться до Сіде.

7 лютого 2016 18:44







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

ТМ. Динамо – Радом'як 1910 (Польща). Огляд матчу

 

10 липня 2026 15:50

Фінальне тренування Динамо перед першим матчем сезону

 

09 липня 2026 09:30

Перше тренування Мунгенге. Як проявляє себе літній новачок Динамо?

 

04 липня 2026 15:00