Сьогодні 22 червня 2026 р.

«Чорноморець» подовжив контракти з трьома гравцями

Керівництво футбольного клубу «Чорноморець» працює не тільки над підписанням нових гравців, але і робить важливі кроки, щоб зберегти тих, хто вже достатній час перебуває у команді.

Зокрема, подовжив угоду з клубом форвард Андрій Штогрін. Оновив контракт з клубом і голкіпер Данило Варакута. У Данила є все, щоб надовго стати в команді першим номером: відмінна реакція, гра на виході, перший пас. Тренерський штаб вірить в Варакуту і допоможе йому й надалі прогресувати.

Швидкий та технічний півзахисник Максим Брагару – ще один пролонгований гравець. Максим – це не абстрактне майбутнє «Чорноморця», це його теперішнє. А ще Брагару – гравець молодіжної збірної України.

6 липня 2022 09:39







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Збірники в роботі. Список гравців Динамо на зборах поповнився

 

21 червня 2026 17:10

ТМ. Динамо – Славія (Прага). Огляд матчу

 

20 червня 2026 18:00

Кендзьора повертається до «Динамо»

 

19 червня 2026 17:38