Сьогодні 28 червня 2026 р.

Кудрик: «Меня настроили на «Динамо», чтобы я действовал спокойно и хладнокровно»

Голкіпер львівських «Карпат» Олег Кудрик прокоментував нічию своєї команди у двобої з київським «Динамо» (1:1).

«Ми забрали очки в одного з лідерів чемпіонату, тому задоволені результатом. Навіть попри те, що мали можливість в кінці зустрічі забити та вирвати перемогу.

15 сейвів? Я просто виконую свою роботу. Мене налаштовували на цей матч, щоб я вийшов і діяв максимально спокійно та холоднокровно. Сподіваюсь, що ця нічия зупинила нашу чорну смугу. Зараз будемо налаштовуватись на поєдинок з донецьким «Шахтарем». На мою думку, це найсильніша команда в Україні на даний момент, потрібно дати їм бій у Львові. Пізніше маємо брати очки та вигравати усі матчі поспіль. Вдячний усім вболівальникам, які приїхали до Києва та підтримали нас у цій грі», – розповів Кудрик.

28 жовтня 2019 09:23







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Чергове тренування Динамо на австрійських зборах

 

27 червня 2026 15:00

Нова якість у захисті та функціональна готовність – як Костюк змінює гру Динамо

 

25 червня 2026 11:35

ТМ. Динамо – Жиліна (Словаччина). Огляд матчу

 

24 червня 2026 21:00