Сьогодні 22 червня 2026 р.

Хавбек «Інгульця» перейде до «Львова»

ПФК «Львів» може посилитись гравцем «Інгульця» Михайлом Шишкою. Півзахисник вже перебуває на зборах з новою командою і, ймовірно, підпише з львів'янами повноцінний контракт.

Нагадаємо, що в минулому сезоні Шишка провів 14 матчів, результативними діями не відзначався.

За свою кар'єру 28-річний гравець встиг пограти у молодіжках «Шахтаря» та «Карпат», литовських «Таркаї» та «Рітеряї», київській «Оболоні», «Динамо» Тбілісі та «Самтредії».

21 липня 2022 11:53







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Збірники в роботі. Список гравців Динамо на зборах поповнився

 

21 червня 2026 17:10

ТМ. Динамо – Славія (Прага). Огляд матчу

 

20 червня 2026 18:00

Кендзьора повертається до «Динамо»

 

19 червня 2026 17:38