Сьогодні 28 червня 2026 р.

«Колос»: Смирний збільшує навантаження, Морозко – поза обоймою

Після невеличких вихідних «Колос» приступив до тренувань. Перше заняття пройшло у Калинівці, а сьогодні команда працювала на своїй базі у Ковалівці. Продовжує відновлюватись після травми Євгеній Смирний, який працює за індивідуальною програмою і з кожним днем збільшує навантаження. Також поза загальною групою Євгеній Морозко який отримав ушкодження у матчі з «Зорею». Решта футболістів в строю та тренуються у загальній групі. Тижневий робочий цикл завершиться у неділю, після чого футболісти отримають день відпочинку і з вівторка 19 листопада підготовка до матчу з «Десною» продовжиться.

Нагадаємо, що свій наступний матч у чемпіонаті «Колос» зіграє 24 листопада проти чернігівської «Десни». Початок матчу на «Оболонь Арені» о 14:00.

15 листопада 2019 13:23







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Чергове тренування Динамо на австрійських зборах

 

27 червня 2026 15:00

Нова якість у захисті та функціональна готовність – як Костюк змінює гру Динамо

 

25 червня 2026 11:35

ТМ. Динамо – Жиліна (Словаччина). Огляд матчу

 

24 червня 2026 21:00