Ярмаш: «Шахтер»? Любая победа придает уверенность»
Захисник «Зорі» Григорій Ярмаш поділився думками відносно майбутньої гри з «Шахтарем»
– Попереду важливий матч із донеччанами. Який настрій у Вас і в команди?
– Настрій однозначно бойовий, оскільки на такі команди особливо й не потрібно налаштовуватися. «Шахтар» – лідер чемпіонату, в його складі дуже хороші кваліфіковані гравці, тому й наш настрій бойовий.
– Чого, на Ваш погляд, варто побоюватися найбільше?
– Мені здається, у «Шахтаря» дуже сильна лінія атаки… Хоча, це всі знають. Плюс хороші, швидкі контратаки. Та й у цілому склад команди сильний.
– Як вважаєте, перемога «Зорі» над «Ворсклою» додала моральних сил команді для подальших перемог?
– Звичайно! Три очки дуже важливі. Взагалі будь-яка перемога додає і позитивних емоцій, і впевненості у своїх силах. Це важливо для всіх, це надихає на боротьбу.
– «Шахтар» має великий відрив по очках. Як думаєте, чи може в донеччан не бути мотивації для нього в майбутній грі?
– Думаю, ні. Ми всі добре розуміємо, що попереду ще дванадцять турів і статися може будь що. До речі, це дуже показово було видно у нещодавньому матчі «Барселона» – ПСЖ. Тому, незалежно від турнірного положення та набраних очок, важливо до кожної гри підходити з максимальною мотивацією.
10 березня 2017 17:14