Премьер-лига на каналах 2+2 и «Футбол»

Телеканал 2+2 транслюватиме домашні матчі «Динамо», «Дніпра», «Волині», «Карпат» «Чорноморця» і, можливо, харківського «Металіста». Інші клуби залишаться з ТК «Футбол»
Про це розповів журналіст та ведучий програми «ПроФутбол» на ТК 2+2 Ігор Циганик.
«Наразі відомо, що телеканал 2+2 транслюватиме домашні матчі «Динамо», «Дніпра», «Волині», «Карпат» та «Чорноморця» в Прем'єр-лізі. Цілком можливо, що також ми транслюватимемо і поєдинки «Металіста». З клубом ведуться переговори. Матчі інших команд транслюватиме ТК «Футбол», – зазначив Циганик.
Також журналіст повідомив, що перші єврокубкові поєдинки «Дніпра» та «Чорноморця» також транслюватиме 2+2.
«Матчі «Дніпра» у кваліфікації Ліги чемпіонів та поєдинки «Чорноморця» у третьому кваліфікаційному раунді Ліги Європи транслюватиме наш телеканал. Якщо «Дніпро» вийде до групового раунду Ліги чемпіонів і «Чорноморець» також пройде далі, то буде розподіл матчів між 2+2 та ТК «Футбол», – додав Циганик.
Але говорити про те, що телеканали остаточно визначилися з клубами, наразі не можна. Теоретично ТК «Футбол» транслюватиме домашні матчі «Шахтаря», донецького «Металурга», «Зорі», «Ворскли», «Іллічівця», «Говерли», запорізького «Металурга» та «Олімпіка» в УПЛ.
Нагадаємо, що перший тур УПЛ сезону 2014/2015 стартує 25-го липня.
21 липня 2014 16:08