Сьогодні 27 червня 2026 р.

Шаран: «Обидно, что столь опытные игроки не довели такой матч до победы»

Головний тренер ФК «Олександрія» Володимир Шаран поділився враженнями матчу проти ПФК «Львів». Його команда зіграла внічию, пропустивши гол в більшості незадовго до кінця гри.

– Це буда переможна гра, адже суперник залишився вдесятьох. Але дуже груба помилка одного гравця призвела до того, що ми зіграли внічию. Тому я зробив висновки, оголосив їх перед командою. Це дуже прикро, що досвідчені гравці не довели такий матч до перемоги. Можливо зарано відчули, що це перемога, якщо центральний захисник підключається в атаку та кидає свою зону – це говорить про багато. Це не виконання ігрової дисципліни. Він переводиться в дубль.

– Наскільки ви задоволені новачками команди?
– Якщо новачок Мишенко виходить і забиває гол – це вже великий плюс. Гравець старався, бився, але отримав незначне ушкодження і був на жовтій картці, тому вирішили його поміняти. Вантух провів доволі хороший поєдинок, але було видно, що він трохи набігався, важке поле. І було видно, що сили його покинули. Гордієнко вийшов не так, як сподівалося. Треба більше працювати і сподіватися не лише на цих гравців, тому що ротація буде серйозною.

1 березня 2020 10:23







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Нова якість у захисті та функціональна готовність – як Костюк змінює гру Динамо

 

25 червня 2026 11:35

ТМ. Динамо – Жиліна (Словаччина). Огляд матчу

 

24 червня 2026 21:00

Збірники в роботі. Список гравців Динамо на зборах поповнився

 

21 червня 2026 17:10