Сьогодні 27 серпня 2025 р.

Шиндер: «Не знаю, сыграю ли против «Шахтера»

Форвард «Чорноморця» Антон Шиндер розповів про турнірне становище, підготовку «моряків» до протистояння із «Шахтарем» та адаптацію в команді.
 
– Антоне, на тижні «Чорноморець» удома прийматиме чемпіона країни та чинного лідера – «Шахтар». У якій формі підходять «моряки» до матчу проти «гірників»?
– По-перше, гратимемо з лідером, відтак налаштування та настрій буде відповідний. По-друге, ми мали майже тритижневу паузу у чемпіонаті, пов’язану з матчами національних збірних. За цей час провели хорошу підготовку, результати якої, власне, й маємо продемонструвати в поєдинках внутрішньої першості.
 
– За ці три тижні «Чорноморець» провів усього два спаринги, з доволі посередніми колективами. Для вас, що краще: готуватися до офіційних поєдинків через велику кількість товариських зустрічей чи ліпше обмежитися суто тренуваннями?
– Звісно, краще через товариські матчі. У них відчуваєш ритм гри, можна також відпрацьовувати якісь ігрові зв’язки. Для нас ці два поєдинки з «Балканами» та «Верісом» мали значення такого собі тренування з підвищеною відповідальністю. Загалом, практика завжди була практикою, й матчі завжди відрізняються від тренувань, якими би різноманітними та інтенсивними вони не були.
 
– Після тривалої перерви ніхто з хлопців не травмувався?
– Ні, дякувати Богу, всі живі, здорові.
 
– А як із бажанням у футболістів «Чорноморця» складаються справи?
– Чесно кажучи, вже всі хочуть грати, з нетерпінням чекають поєдинку проти «Шахтаря». Хлопці горять бажанням показати себе на рівні суперника, котрий є постійним учасником Ліги чемпіонів, а останні п’ять років незмінно виборює золоті медалі чемпіонату. Себто бажання нашим хлопцям не позичати.
 
– Цьогоріч одеситам дуже натужно даються залікові пункти, команда виступає вкрай нестабільно. Як гадаєте, у чому криється причина останніх невдач «чорно-синіх»?
– Хочу сказати, що в нас не так уже й погано йдуть справи. Наразі в турнірній таблиці перебуваємо на четвертій сходинці, відстаючи від третього «Динамо» всього на бал. Так, може, деякі матчі виходили в нас не зовсім переконливими, й на це є багато причин. Проте «Чорноморець» із кожним днем прогресує, команда потроху знаходить свою гру. Сподіваюся, найближчим часом хлопці остаточно звикнуть один до одного, й наш колектив почне демонструвати видовищний та результативний футбол. Наразі нам справді не вистачає стабільності, але це справа наживна.
 
– Антоне, у «Чорноморці» ви перебуваєте на правах оренди, а ваш контракт досі належить «Шахтарю». Скажіть, чи зможете зіграти проти «гірників», адже, як показує практика, орендованим гравцям, зазвичай, забороняють брати участь у таких матчах?
– Якщо чесно, ще навіть не знаю. Буду дізнаватися в керівництва про можливість участі в матчі проти «Шахтаря».
 
– Не секрет, що футболісти грають із подвійною мотивацією проти своїх колишніх клубів. Ураховуючи вашу ситуацію, крім так званої «помсти», вам є що доводити, адже, як показав приклад Гладкого, двері до основи «гірників» ні для кого не зачинені?
– Гадаю, маєте слушність, адже дуже хочеться проявити вже себе, довести й тренерському штабу, й керівництву донеччан, що я чогось вартий. Зрештою, всі орендовані гравці справді грають проти своїх колишніх клубів із неабияким настроєм і мотивацією. Для них – це шанс, який потрібно використовувати. Окрім того, за винятком особистих амбіцій, хочеться й допомогти «Чорноморцю», щоби ця команда по закінченні сезону досягла поставлених цілей, посівши якомога вищу сходинку в турнірній таблиці.
 
– Роман Григорчук обережно підпускає вас до основного складу, надаючи вам зіграти трохи більше тайму. Як узагалі проходить ваша адаптація в одеському колективі?
– Дуже легко, без жодних проблем. Колектив прийняв мене чудово, практично з усіма хлопцями ще до переходу в Одесу був знайомий, тож у цьому плані все гаразд.


Украина, 6-й тур. Черноморец – Шахтер. Анонс

12 вересня 2014 14:01







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

УПЛ-2025/26. Огляд матчів 3-го туру

 

19 серпня 2025 20:30

Яцик: від академії до першого голу за основу «Динамо»

 

19 серпня 2025 20:23

Україна, 3-й тур. Зоря – Кривбас. Огляд матчу

 

18 серпня 2025 21:24