Сьогодні 12 липня 2026 р.

Рибка: «Є певні емоції, бо я провів значний відрізок кар'єри в «Шахтарі»

Воротар «Металіста» Олександр Рибка поділився очікуваннями від майбутнього матчу УПЛ проти «Шахтаря».

«За кожну команду дають три очки, тому ми готуємося як зазвичай. Всі розуміють, що гра буде цікавою, ми до неї готувалися два тижні, гравці в гарних кондиціях. Завтра на полі ми намагатимемося викластися на всі сто відсотків, отримати той результат, на який чекають всі харківські вболівальники.

Є певні емоції, бо я провів добрий відрізок кар'єри в «Шахтарі», грав у Лізі чемпіонів, тому мені дуже цікаво зустрічатися зараз з цим суперником. Тож прикладу максимум зусиль, щоб команда позитивно закінчила гру.

До «Шахтаря» прийшов новий тренерський склад, трошки змінився малюнок гри, молоді та перспективні футболісти, які грають за збірні. Це буде для нас невеличка перевірка, перевірити сили на команді, яка бере участь у матчах Ліги чемпіонів», – сказав Рибка.

Матч «Металіст» – «Шахтар» відбудеться 1 жовтня о 17.00.

30 вересня 2022 23:12







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

ТМ. Динамо – Радом'як 1910 (Польща). Огляд матчу

 

10 липня 2026 15:50

Фінальне тренування Динамо перед першим матчем сезону

 

09 липня 2026 09:30

Перше тренування Мунгенге. Як проявляє себе літній новачок Динамо?

 

04 липня 2026 15:00