Сьогодні 3 серпня 2025 р.

Хомченовський: «Розчаровані результатом, адже контролювали гру»

Півзахисник криворізького «Кривбасу» Дмитро Хомченовський прокоментував виїзний матч 27-го туру УПЛ проти полтавської «Ворскли» (0:1).

– Дмитре, що саме сьогодні не вийшло?

– Дуже розчаровані, що програли, адже, вважаємо, що контролювали цей матч. Вже другий чи третій тур ми пропускаємо гол на початку другого тайму… Мабуть, не вистачає концентрації. У наступних матчах будемо це виправляти.

– Тобі не здається, що команда замало завдає ударів по воротам?

– (посміхається) Не зовсім згоден. Ми бʼємо… Зі сторони легко сказати, бий та мʼяч буде у воротах. Розумію, що з трибуни вам краще видно. У грі ж не все так просто: не завжди пробиваєш, коли хочеш, адже іноді краще віддати передачу.

Все ж таки, чому бʼємо не так часто, можливо, трохи не вистачає індивідуальної майстерності. Знаємо, що залишилось три матчі. У останніх турах зіграємо на максимумі та будемо налаштовуватись на три перемоги.

20 травня 2023 10:56







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Шовковський – про першу перемогу Динамо в новому сезоні УПЛ

 

02 серпня 2025 23:51

Україна, 1-й тур. Зоря – ЛНЗ. Огляд матчу

 

02 серпня 2025 21:11

Україна, 1-й тур. Верес – Динамо. Огляд матчу

 

02 серпня 2025 19:09