Сьогодні 2 серпня 2025 р.

Дідик: «Попереду в «Руху» важка робота на зборах у Словенії»

Захисник «Руху» Роман Дідик поділився думками про переможний спаринг з «Минаєм» (3:1) та майбутню підготовку команди у Словенії.

– Кожна гра є важливою для нас і ми задоволені перемогою над «Минаєм». Відчувалась напруга, адже з перших хвилин обидві команди демонстрували свій бойовий настрій. Здавалось, ніби це офіційний поєдинок. Думаю, вболівальникам було цікаво дивитись цю гру.

Попереду в нас важка робота на зборах та друга частина сезону в УПЛ і нам потрібно здобувати позитивний результат у кожному матчі. У нас був непростий перший тиждень підготовки, коли ми вийшли з відпустки, адже ми закладаємо фундамент нашої фізичної форми на весняну частину сезону. Втім ми наближаємось до своїх максимальних кондицій.

Команда проаналізувала свої матчі в першому колі. Тренерський штаб вказав на недоліки в нашій грі і ми маємо зробити так, щоб вони більше не повторювались. Також хочеться вже потренуватись на натуральному газоні, адже штучне поле виснажує і зростає ризик травм. Тож кожен з гравців чекає на Словенію і продовження робочого процесу в більш звичних для нас умовах.

21 січня 2024 12:05







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Україна, 1-й тур. Рух – Полтава. Огляд матчу

 

01 серпня 2025 20:45

Україна, 1-й тур. Колос – Кривбас. Огляд матчу

 

01 серпня 2025 19:05

ТМ. Металіст 1925 – Боруссія М (Німеччина). Огляд матчу

 

22 липня 2025 22:30