Сьогодні 22 червня 2026 р.

«Шахтар»: перше тренування в Україні з лютого, Зубков – поза обоймою

У четвер, 18 серпня, футболісти і тренерський штаб «Шахтаря» зібралися на спортивній базі «Святошин», щоб продовжити підготовку до сезону. Ігор Йовичевич мав змогу ознайомитися з інфраструктурою й залишився вдоволений якістю полів.

Сесія стартувала з розминки, потім приділили увагу відпрацюванню паса та прийому, виконали вправи на контроль м’яча і провели серію двосторонок за участю трьох команд. За індивідуальною програмою займався Олександр Зубков.

Команда продовжить тренуватись усі наступні дні аж до стартового матчу чемпіонату. Нагадаємо, у 1-му турі УПЛ «Шахтар» зустрінеться з «Металістом 1925». Матч відбудеться у Києві 23 серпня.


19 серпня 2022 09:32







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Збірники в роботі. Список гравців Динамо на зборах поповнився

 

21 червня 2026 17:10

ТМ. Динамо – Славія (Прага). Огляд матчу

 

20 червня 2026 18:00

Кендзьора повертається до «Динамо»

 

19 червня 2026 17:38