Сьогодні 22 червня 2026 р.

Гравці «Металіста 1925» зібралися у Щасливому

Учора в «Металіста 1925» був день заїзду на базу. Гравці команди з'їзжалися зі всіх куточків країни до села Щасливе, що поблизу Києва. Гравці та персонал, які перебували в Харкові, опівдні вирушили на Київщину на клубному автобусі й вже ввечері прибули до готелю Al Mar у Щасливому. Саме тут буде база клубу, де «Металіст 1925» готуватиметься до старту нового сезону в УПЛ.

Сьогодні футболісти проходитимуть медогляд, а на вівторок, 5 липня, заплановано перший тренувальний день.

4 липня 2022 10:58







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Збірники в роботі. Список гравців Динамо на зборах поповнився

 

21 червня 2026 17:10

ТМ. Динамо – Славія (Прага). Огляд матчу

 

20 червня 2026 18:00

Кендзьора повертається до «Динамо»

 

19 червня 2026 17:38