Сьогодні 22 червня 2026 р.

Дедишин: «Хорвати грали у футбол, коли на Загреб падали бомби»

Генеральний директор львівського «Руху» Ігор Дедишин висловив позицію клубу щодо проведення чемпіонату України.

«З тими людьми, з якими ми спілкувалися – всі теж розуміють важливість того, щоб ми продовжували грати в футбол, навіть в воюючій країні.

Прикладом для нас є та ж сама Хорватія. На початку 90-х років, коли у них в країні тривала війна, вони чотири роки грали в футбол, попри те, що на Загреб падали бомби, ракети і так далі. Але це було проявом духу, підтримки своєї країни, морального духу Хорватії. Я думаю, що ми в доволі схожій ситуації, і потрібно кожному боротися на своєму фронті», – сказав Дедишин.

31 травня 2022 09:52







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Збірники в роботі. Список гравців Динамо на зборах поповнився

 

21 червня 2026 17:10

ТМ. Динамо – Славія (Прага). Огляд матчу

 

20 червня 2026 18:00

Кендзьора повертається до «Динамо»

 

19 червня 2026 17:38