Сьогодні 27 червня 2026 р.

Кулач вернулся в «Ворсклу»

Добре знайомий полтавським уболівальникам нападник Владислав Кулач повернувся до полтавського клубу.

Найцікавіше те, що Влад підписав з «Ворсклою» повноцінний контракт на півтора роки (раніше, нагадаємо, він грав у Полтаві на правах оренди). Тобто Кулач витупатиме за «біло-зелених» що найменьше півтора сезони.

Нагадаємо, що Влад під час «бронзового» сезону та матчів Ліги Европи демонстрував гарний футбол підкріплений непоганою статистикою 10 голів у 36 іграх УПЛ та двох голах у шести матчах Ліги Європи.

Кулач приєднався до нових-старих партнерів сьогодні у аеропорту Харкова, і полетить з ними на тренувальні збори у Туреччину.

20 січня 2020 16:53







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Чергове тренування Динамо на австрійських зборах

 

27 червня 2026 15:00

Нова якість у захисті та функціональна готовність – як Костюк змінює гру Динамо

 

25 червня 2026 11:35

ТМ. Динамо – Жиліна (Словаччина). Огляд матчу

 

24 червня 2026 21:00