Сьогодні 26 червня 2026 р.

«Олександрія» попрощалася із Шендріком і пішла у відпустку

«Олександрію» залишає 34-річний захисник Антон Шендрік, повідомляє телеканал «Футбол». Він виступав у команді з 2012 року й провів загалом більше 160 матчів та забив 5 голів. Цього сезону в УПЛ відіграв у 12 матчах.

Тим часом, головна команда «Олександрії» пішла у відпустку.

«5 серпня збираємося, будемо готуватися до нового сезону в Олександрії. Ведемо переговори про спаринги, є попередня домовленість із «Дніпро-1». Говорив з президентом, працюємо далі і сподіваємося на поліпшення результатів», – сказав Володимир Шаран.

Після відпустки також стане відомо, хто з гравців залишиться у команді. Зокрема, у ЗМІ повідомляють, що є питання щодо майбутнього Дениса Мірошниченка, який хоче поліпшення контрактних умов.

28 липня 2020 09:03







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Нова якість у захисті та функціональна готовність – як Костюк змінює гру Динамо

 

25 червня 2026 11:35

ТМ. Динамо – Жиліна (Словаччина). Огляд матчу

 

24 червня 2026 21:00

Збірники в роботі. Список гравців Динамо на зборах поповнився

 

21 червня 2026 17:10