Сьогодні 26 червня 2026 р.

ТМ. «Колос» – «Оболонь» 3:1. Ісаєнко продовжує забивати

Сьогодні, 4 вересня, «Колос» зіграв товариський матч проти столичної «Оболоні».

Гра проходила на НТКУ ім.Баннікова та завершилась з рахунком 3:1 на користь команди Руслана Костишина. Головний тренер ковалівців задіяв у другому таймі суттєвий десант з молодіжної команди. Одразу семеро гравців «Колосу» U-21 вийшли на поле протягом другої 45-хвилинки. «Колос» свої голи забив у першому таймі. Усі – на рахунку вихованців київського «Динамо». Дублем відзначився Євген Ісаєнко (він лише нещодавно долучився до ковалівського клубу на правах оренди), один м’яч в активі Павла Оріховського. «Оболонь» відповіла лише одного разу, розмочивши рахунок в середині другого тайму.

4 вересня 2020 23:03







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Нова якість у захисті та функціональна готовність – як Костюк змінює гру Динамо

 

25 червня 2026 11:35

ТМ. Динамо – Жиліна (Словаччина). Огляд матчу

 

24 червня 2026 21:00

Збірники в роботі. Список гравців Динамо на зборах поповнився

 

21 червня 2026 17:10