Сьогодні 5 серпня 2025 р.

Кучер: «Хлопці втомлені. Але вони молодці, віддавали всі сили, й я їм дякую за це»

Головний тренер СК «Дніпро-1» Олександр Кучер підвів підсумки гри проти полтавської «Ворскли» (1:1) на післяматчевій прес-конференції.

– Я вважаю, що була цікава гра. Сьогодні було два різних тайми. У першому таймі ми дуже добре виглядали і повинні були забивати більше, але пішли на перерву за рахунку 1:0. У другому таймі вже «Ворскла» була активніше, у неї було більше моментів, а в кінці гри ми могли як забити, так і пропустити. Тому вважаю, що результат у сьогоднішньому матчі закономірний.

– Ваша команда створює багато моментів, але мало реалізовує. Що із цим робити?
– Звичайно, хотілося б, щоб влучали у ворота, але це – футбол, і усе це ми розуміємо. До того ж хлопці були втомлені, адже зіграли вже чотири матчі за десять днів, так що їм потрібен відпочинок. Вони усі молодці і віддавали усі сили, і я їм дуже дякую за те, що вони саме грають у футбол, і показують гру.

– Слідкуєте за результатами «Шахтаря», чи відштовхуєтеся тільки від своєї гри?
– Зрозуміло, що у нас наступна гра із «Шахтарем», але ми ще не дивилися їх ретельно і не готувалися до цього матчу, адже зараз закінчилася тільки гра із «Ворсклою». Зараз відпочинемо і будемо вже готуватися до цього матчу. Так що поки що ще нічного не дивився і не знаю, що там і як.

Щодо «Ворскли», то хочу сказати, що у них хороша команда. Десь у них були невдачі, але у них добрий тренер, який вміє ставити гру. Так що думаю, що у них усе попереду.

13 листопада 2022 19:04







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Україна, 1-й тур. Металіст 1925 – Оболонь. Огляд матчу

 

04 серпня 2025 20:20

Україна, 1-й тур. Карпати – Полісся. Огляд матчу

 

03 серпня 2025 22:41

Україна, 1-й тур. Епіцентр – Шахтар. Огляд матчу

 

03 серпня 2025 19:00