Сьогодні 24 червня 2026 р.

Довбик: «Витиснули максимум з наявної ситуації»

Форвард «Дніпра-1» Артем Довбик прокоментував нічию із «Ворсклою» (2:2), в якому оформив дубль.

– Наскільки задоволений тим, що вдалося голи перенести зі збірної до чемпіонату?

– Задоволений, що забив; задоволений, що команда витримала важкі півгодини, коли грали у меншості. Усі виклалися на 100 відсотків, тому можна сказати, що витиснули максимум з наявної ситуації.

– Ти до команди приєднався нещодавно. Наскільки вдалося витримати 90 хвилин?

– Почуваюся добре. Наприкінці матчу вже почалися судоми, адже через, що ми грали у меншості, довелося більше бігати.

– З урахуванням двох голів, ще шкодуєш про момент у першому таймі?

– Так, звичайно, такі моменти треба реалізовувати. Якщо їх буде більше, то кількість перейде у реалізацію.

26 липня 2021 23:08







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

LIVE! 18.00. Динамо – Жиліна (Словаччина). Товариський матч

 

24 червня 2026 09:00

Збірники в роботі. Список гравців Динамо на зборах поповнився

 

21 червня 2026 17:10

ТМ. Динамо – Славія (Прага). Огляд матчу

 

20 червня 2026 18:00