Сьогодні 22 червня 2026 р.

Де Дзербі визнали італійським тренером року

Головний тренер «Шахтаря» Роберто Де Дзербі став переможцем премії Енцо Беарзота у 2022 році. Приз вручається найкращому італійському тренеру на думку журі під головуванням президента Федерації футболу Італії Габріеле Гравіни.

«Це престижна нагорода, яка робить мене дуже щасливим у скрутну хвилину. Для мене гордість представляти Італію за кордоном, і я сподіваюся, що мені вдалося це продемонструвати своїм професіоналізмом і такими цінностями, як солідарність та альтруїзм, які завжди характеризували нашу країну», – сказав Де Дзербі.

Додамо, що наставник донецької команди отримає свою нагороду 16 травня у Національному олімпійському комітеті Італії.

13 квітня 2022 17:51







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

LIVE! 18.00. Динамо – Жиліна (Словаччина). Товариський матч

 

24 червня 2026 09:00

Збірники в роботі. Список гравців Динамо на зборах поповнився

 

21 червня 2026 17:10

ТМ. Динамо – Славія (Прага). Огляд матчу

 

20 червня 2026 18:00