Сьогодні 27 червня 2026 р.

КДК ФФУ/УАФ снова оштрафовал «Динамо». Досталось и «Десне»

Учора відбулося засідання Контрольно-дисциплінарного комітету УАФ, за результатами якого були прийняті наступні рішення.

За вилучення в матчі 18-го туру УПЛ «Дніпро-1» – «Олександрія» футболіст ФК «Дніпро-1» Олександр Назаренко відсторонений від участі у змаганнях на один матч та один матч умовно.

За неналежну поведінку вболівалльників під час матчу 18-го туру УПЛ «Десна» – «Динамо» до ФК «Десна» застосовано санкції у вигляді обов’язкового грошового внеску в розмірі 100 000 гривень та закриття фанатського сектору на наступний домашній матч УПЛ.

ФК «Динамо» Київ за неналежну поведінку вболівальників отримав штраф у розмірі 300 000 гривень.

27 грудня 2019 13:33







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Чергове тренування Динамо на австрійських зборах

 

27 червня 2026 15:00

Нова якість у захисті та функціональна готовність – як Костюк змінює гру Динамо

 

25 червня 2026 11:35

ТМ. Динамо – Жиліна (Словаччина). Огляд матчу

 

24 червня 2026 21:00