Сьогодні 22 червня 2026 р.

«Чорноморець» планує повернути всіх легіонерів до початку нового сезону УПЛ

За інформацією ЗМІ, «Чорноморець» планує брати участь в чемпіонаті України сезону-2022/23.

Роман Григорчук залишиться працювати в клубі. Тренер вважає, що «чорно-сині» літом повернуть всіх підписаних цієї зими легіонерів, які поки знаходяться в оренді в інших командах.

Структура власності, скоріш за все, залишиться незмінною. Формально клуб належатиме Леоніду Клімову, а фактично фінансувати його будуть бізнесмени Борис Кауфман та Олександр Грановський.

В клубі вважають, що чемпіонат може відновитися 13-20 серпня та бути проведений в турецькій Анталії.

20 травня 2022 12:56







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Збірники в роботі. Список гравців Динамо на зборах поповнився

 

21 червня 2026 17:10

ТМ. Динамо – Славія (Прага). Огляд матчу

 

20 червня 2026 18:00

Кендзьора повертається до «Динамо»

 

19 червня 2026 17:38