Сьогодні 27 червня 2026 р.

Ворскляни вдруге пройшли тест на COVID-19

Як повідомляє офіційний сайт «Ворскли», кілька днів тому футболісти, тренери та персонал футбольного клубу вдруге здали ПЛР-тест на COVID-19, як того й вимагає Медичний протокол змагань під егідою УПЛ. На щастя, жодних ознак РНК чи ДНК коронавірусу в колективі ворсклян не виявлено.

Всі клуби-учасники чемпіонату УПЛ мають проходити тест кожні 14 днів, звітуючи про стан здоров’я в колективі.

Нагадаємо, що матч 25-го туру між «Ворсклою» і львівськими «Карпатами», що мав би відбутися 7-го червня у Полтаві, перенесли на невизначений термін через велику кількість позитивних тестів на COVID-19 у галичан.

6 червня 2020 14:00







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Нова якість у захисті та функціональна готовність – як Костюк змінює гру Динамо

 

25 червня 2026 11:35

ТМ. Динамо – Жиліна (Словаччина). Огляд матчу

 

24 червня 2026 21:00

Збірники в роботі. Список гравців Динамо на зборах поповнився

 

21 червня 2026 17:10