Сьогодні 22 червня 2026 р.

Лавриненко: «Чорноморець» провів якісні заміни»

Головний тренер «Інгульця» Сергій Лавриненко прокоментував нічию з одеським «Чорноморцем» (1:1) у матчі 3-го туру УПЛ:

«Гру я розділив би на два тайми. Перший тайм нам дався краще: і сили були, і досить непогані моменти, які ми створили. Але у другому таймі «Чорноморець» провів якісні заміни, був більший тиск на нашу команду, і ми хотіли зберегти перевагу. Але, на жаль, ми пропустили. Отже перший тайм був за нами, а «Чорноморець» краще виглядав у другій половині гри».

5 вересня 2022 09:06







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Збірники в роботі. Список гравців Динамо на зборах поповнився

 

21 червня 2026 17:10

ТМ. Динамо – Славія (Прага). Огляд матчу

 

20 червня 2026 18:00

Кендзьора повертається до «Динамо»

 

19 червня 2026 17:38