Сьогодні 10 січня 2026 р.

Українській Прем’єр-лізі – 14 років

14 років тому, у квітні 2008-го, на черговій зустрічі керівників клубів було підписано протокол про створення Об’єднання професіональних футбольних клубів України «Прем’єр-ліга».

Нагадаємо, що за кілька місяців до квітня 2008-го керівники клубів Вищої ліги ухвалили рішення створити українську Прем’єр-лігу. Сталося це в листопаді 2007 року, коли на засіданні, де ухвалили відповідне рішення, були присутні керівники всіх клубів Вищої ліги. Там же була створена Наглядова рада, куди ввійшли Равіль Сафіуллін (Президент ПФЛ), Віталій Данілов (керівник ФК «Харків»), Петро Димінський («Карпати») та Вадим Рабинович («Арсенал»). Упродовж трьох місяців цей орган курирував процес створення Регламенту та Статуту Прем’єр-ліги і процедуру запуску Чемпіонату із сезону-2008/09.

Наступне засідання керівників клубів Вищої ліги відбулося рівно за місяць – 15 грудня 2007-го.

Процес створення нової футбольної структури тривав успішно, й 15 квітня 2008 року на черговій зустрічі керівників клубів було підписано протокол про створення Об’єднання професіональних футбольних клубів України «Прем’єр-ліга».

15 квітня 2022 17:40







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Найкращі порятунки року: Нещерет, Моргун, Суркіс. Ефектні сейви воротарів Динамо

 

08 січня 2026 17:10

ТОП-10. Найкращі динамівські голи грудня

 

03 січня 2026 20:45

Яким був 2025 рік для Динамо

 

30 грудня 2025 10:30