Україна, 14-й тур. Колос – Ворскла. Анонс матчу

У 14-му турі Прем'єр-ліги у Ковалівці зустрінуться команди, які наразі розташовуються поряд в турнірній таблиці. Господарі поля футболісти «Колоса» посідають 7 місце і мають 16 очок, а «Ворскла», яка набрала на одне очко менше, знаходиться трохи нижче.
«Колос» (Ковалівка) – «Ворскла» (Полтава)
19 листопада, початок – о 14:00
Ковалівка. Стадіон: «Колос»
Арбітр: Олександр Дердо (Чорноморськ)
Трансляція: на каналі Setanta Sports+ та Youtube
Дискваліфіковані: Олег Ільїн, Максим Максименко, Павло Оріховський – Марлісон
«Колос»
Із самого початку турніру підопічні Ярослава Вишняка перебувають серед команд, які ведуть боротьбу за зону єврокубків. Так, після чотирьох турів «Колос» взагалі був лідером разом із «Шахтарем». Потім був невеликий період, коли команда з Ковалівки не мала перемог у чотирьох іграх поспіль. Але навіть тоді вона нижче восьмого місця не опускалася. А минулого туру «Колос» зумів перервати переможну серію київського «Динамо», зігравши з ним внічию 0:0.
Заради справедливості слід зазначити, що ковалівський клуб досить багато матчів (7 із 12) провів на рідному стадіоні. Дійсно у себе вдома, а не на нейтральному полі, де доводиться грати нинішнього сезону більшості учасників Прем'єр-Ліги. Саме у цих іграх набрано 11 очок із 16.
Але є дві проблеми, які «Колосу» треба вирішувати найближчим часом. Наразі команда дуже мало забиває. У 12 матчах лише 10 голів, тобто менше одного м'яча за гру. Якщо справа й надалі так піде, то про високі місця навряд чи можна думати. А ще перед зустріччю з «Ворсклою» одразу двоє гравців основного складу – Олег Ільїн та Павло Оріховський – виявилися дискваліфікованими через перебір жовтих карток.
Орієнтовний склад «Колоса»: Волинець – Чорноморець, Гончаренко, Чоботенко, Золотов – Мілько, Богданов – Мякушко, Смирний, Болбат – Безбородько.
«Ворскла»
Стосовно полтавців, то вони, навпаки, за нового головного тренера стартували зовсім погано. У перших чотирьох турах набрали лише одне очко. Але потім поступово ситуація стала змінюватися на краще, прийшли перемоги і «Ворскла» піднялася з низів турнірної таблиці до її середини.
Зазначимо, що у попередньому турі підопічні Віктора Скрипника грали з лідером турніру «Дніпром-1» і завершили матч внічию 1:1. Причому наприкінці поєдинку шансів на успіх більше було саме у футболістів із Полтави. І якби їм вдалося забити переможний м'яч, то це була б перша поразка дніпрян у нинішньому сезоні.
В матчі з «Колосом» гості теж недорахуються дискваліфікованого гравця. Йдеться про Марлісона, вилученого з поля ще у матчі з «Кривбасом». До речі, цей бразильський легіонер, який у міжсезоння перейшов у «Ворсклу» з харківського «Металіста 1925», поки є найкращим бомбардиром команди, забивши 3 голи.
Орієнтовний склад «Ворскли»: Різник – Кравець, Яворський, Зайков, Пердута – Скляр, Челядін – Сефері, Юрченко, Олійник – Степанюк.
Особисті зустрічі
Опоненти провели між собою вже шість ігор, але є тенденції, які ще жодного разу не ламалися. По-перше, «Колос» та «Ворскла» поки ще не ділили очок у очних іграх. По-друге, у кожному поєдинку забивала лише одна команда. Враховуючи, що «Ворскла» у шести зустрічах ковалівців перемагала п'ять разів, не важко здогадатися, що «аграрії» лише в одному поєдинку залишали поле із голами у ворота полтавців. У інших зустрічах «зелено-білі» стабільно грали на нуль.
Всього зіграно 6 матчів: +1=0-5 м’ячі 3-9
На полі «Колоса» – 4 гри: +1=0-3 м’ячі 3-5
В УПЛ зіграно 5 матчів: +1=0-4 м’ячі 3-8
На полі «Колоса» – 33 гри: +1=0-2 м’ячі 3-4
Попередній матч на полі «Колоса» – 24.09.2021. 9-й тур чемпіонату України-2021/2022
КОЛОС – ВОРСКЛА – 0:1
Гол: О.Тілль (36).
Цікаві факти та можливі події
– «Колос» може забити 100-й гол в УПЛ (ще 2 м’ячі).
– У 4-х з 5-ти особистих матчах гравці «Колосу» голів «Ворсклі» не забивали.
– Безвиграшна гостьова серія «Ворскли» триває в чемпіонаті 3 гри: нічия та 2 поразки.
– 90-й матч Віктора Скрипника на чолі різних клубів УПЛ.
– 40-й гол в УПЛ може забити Денис Олійник, 15-й – Володимир Чеснаков (обидва – «Ворскла»), 15-й – Сергій Болбат, 10-й – Євгеній Смирний, Вадим Мілько (усі – «Колос»).
За матеріалами ua-football.com та upl.ua
19 листопада 2022 13:20