Сьогодні 22 червня 2026 р.

«Дніпро-1» готується до сезону: повернення Гуцуляка, тренування новачка

«Дніпро-1» перебрався до Словаччини, де команда продовжує готуватися до нового сезону. Повідомляється, що до тренувань повернувся хавбек Олексій Гуцуляк.

У гравця була важка травма і відновлення триває, тому термінів повернення до гри поки немає. Перше тренування з новою командою провів новачок – аргентинський захисник Еміліано Пуріта.

Команда готується до першого матчу плей-оф кваліфікації Ліги Європи проти АЕК
(Ларнака) 18 серпня.

14 серпня 2022 10:27







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Збірники в роботі. Список гравців Динамо на зборах поповнився

 

21 червня 2026 17:10

ТМ. Динамо – Славія (Прага). Огляд матчу

 

20 червня 2026 18:00

Кендзьора повертається до «Динамо»

 

19 червня 2026 17:38