Сьогодні 22 червня 2026 р.

Динамівці вирушили до Швейцарії

Команда Мірчі Луческу завершила румунський етап підготовки до нового сезону, який тривав два дні.

У п'ятницю, 24 червня, динамівці перебазувалися до Швейцарії, куди добиралися літаком.

Вранці у день вильоту «біло-сині» провели тренування на олімпійській базі у Снагові. А вже в суботу команда розпочне тренування у Швейцарії.

Динамівці житимуть і тренуватимуться в Івердон-ле-Бені. У цьому місті «Динамо» проведе перший контрольний матч – з місцевим клубом «Івердон Спорт». Ця гра відбудеться у неділю, 26 червня.

24 червня 2022 20:55







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Збірники в роботі. Список гравців Динамо на зборах поповнився

 

21 червня 2026 17:10

ТМ. Динамо – Славія (Прага). Огляд матчу

 

20 червня 2026 18:00

Кендзьора повертається до «Динамо»

 

19 червня 2026 17:38