Сьогодні 23 червня 2026 р.

Вербич: «Хочеться, щоб ці збори пройшли для мене краще, ніж попередні»

Вінгер «Динамо» Беньямін Вербич розповів про вихід з відпустки і цілі на другу частину сезону.

– Після відпустки завжди гарний настрій. Я добре відпочив, є мотивація поїхати на збори. Пам'ятаю, як не дуже вдало проходили для мене минулі збори. Сподіваюся, що ці пройдуть краще.

– Як найкращі і найгірші моменти були для тебе в 2021 році?

– Найгірший момент – моя травма. Після неї довго не міг повернутися. Кращий момент – народження сина. Такі емоції бувають тільки один раз в житті.

– Спілкувався з Луческу після відпустки?
– Зараз все починаємо з нуля, будемо боротися за місце в основі.

– Непотрапляння «Динамо» в єврокубкову весну – це невеликий плюс в плані боротьби за чемпіонство?
– Є такі моменти, футболісти завжди хочуть, щоб матчів було більше. Щоб постійно грали, а не тільки тренувалися. Звикли грати в єврокубках. До матчів у середу та суботу. Сподіваємося, що повторимо наш минулорічний успіх. Для цього потрібно перемагати у всіх матчах.

– Як оціниш трансфер Миколенка в «Евертон» і його дебют?

– Відмінно. Я дуже радий за нього. Знав, що він зможе проявити себе в АПЛ. Бажаю йому удачі.

15 січня 2022 12:27







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

LIVE! 18.00. Динамо – Жиліна (Словаччина). Товариський матч

 

24 червня 2026 09:00

Збірники в роботі. Список гравців Динамо на зборах поповнився

 

21 червня 2026 17:10

ТМ. Динамо – Славія (Прага). Огляд матчу

 

20 червня 2026 18:00