Сьогодні 19 квітня 2025 р.

Кліщук: «Проти «Вересу» завжди дуже непрості матчі»

Воротар криворізького «Кривбасу» Андрій Кліщук розповів про поновлення тренувань після трьох вихідних.

– Андрію, як провів вихідні після гри з «Колосом»?
– Присвятив їх родині, адже це – найголовніше. Тепер з новими силами починаємо роботу та підготовку до наступних матчів.

– Наступний суперник в УПЛ – «Верес». Так, матч за півтора тижні, тим не менш, чи вже думаєте про цей поєдинок?
– Так, проти рівнян завжди дуже непрості матчі. Ви ж бачили, вони ось тільки обіграли в Одесі «Чорноморець». Після зимової паузи зібрали досить непогану команду. Вони демонструють непоганий футбол. Очікуємо цікавою та водночас важкої гри.

– Бізімана та Соса відправились до своїх національних збірних. Команда за них вболіває?
– Звісно. Бажаємо їм тільки перемог та забитих голів. Головне, щоб без травм. Чекаємо на їх повернення до нашої червоно-білої родини «Кривбас».

21 березня 2024 19:00







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Україна, 25-й тур. Динамо – Оболонь. Огляд матчу

 

18 квітня 2025 20:49

Україна, 25-й тур. Ворскла – Олександрія. Огляд матчу

 

18 квітня 2025 18:49

Віталій Буяльський підписав новий контракт з Динамо

 

17 квітня 2025 14:15