Сьогодні 21 червня 2026 р.

«Шахтар» суттєво знизив запитну вартість Мудрика

Лондонський «Арсенал» у січні буде готовий здійснити трансфер 21-річного вінгера «Шахтаря» та збірної України Михайла Мудрика, повідомляє Daily Mirror.

«Каноніри», за даними джерела, окреслили рамки майбутнього договору з «Шахтарем», який став більш реальним після того, як український клуб пішов на суттєве зниження запитної вартості гравця.

Якщо раніше «гірники» наполягали на тому, щоб отримати від продажу Мудрика 90 мільйонів фунтів, то тепер готові відпустити вінгера за 40 мільйонів фунтів плюс можливі бонуси.

Сам Мудрик хоче продовжити кар'єру саме в «Арсеналі», і не останню роль у такому рішенні відіграє присутність у стані «канонірів» ще одного українця, який також пройшов через академію «Шахтаря», Олександра Зінченка.

Раніше іспанські ЗМІ повідомляли, що президент «Реала» Флорентіно Перес готовий заплатити «Шахтарю» за Мудрика 80 мільйонів євро.

27 листопада 2022 16:38







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

ТМ. Динамо – Славія (Прага). Огляд матчу

 

20 червня 2026 18:00

Кендзьора повертається до «Динамо»

 

19 червня 2026 17:38

Динамо готується до спарингу із Славією

 

18 червня 2026 17:45